doğal.üretken.yaratıcı

Tasarımda Ayrıntılara takıntılıyız!

Üstlendiğimiz işin en önemli özelliklerinden biri; dijital varlığını “dengeleri bozmak ve liderliği üstlenmek” üzerine kurmak isteyen markalarla çalışmak. Bu tamamen bir konsept gerektirir. İşte biz bunu yapıyoruz!

Manifesto Neler Yaparız?

Kolektif Yaratım Süreçleri

Zeze Workshop, Türkiye’de ki tasarım stüdyolarına farklılık katmak ve belirli bir yaratıcılık düzeyi oluşturmak üzere Ankara’da kuruldu.

Müşterilerimizden gelen brifinglerin bizi yönlendirdiği her alana giderek ya da girerek, geleneksel ve alışılmadık medya (Sosyal Medya, İnternet Evreni, Dijital Dünya, vs.) düzenlerine kavramsal ve zanaat becerilerimizi ekleyerek yeni ve özgün tasarım süreçleri oluşturuyoruz.

zezeworkshop

A title

Image Box text

Manifesto

Zaman ve mekan değişimi, farklılıklar ekseninde düşünceleri şekillendirir. Zaman algısı ve insan ilişkileri sanatçı ve zanaatkarın yaratıcılığının gelişimine ve özgünlüğüne katkı sağlamalıdır.

Hayatta ki farklılıkların; kavramlar üzerinde anlam bütünlüğünü zenginleştirdiğine ve daha özgün fikirler ortaya çıkardığına inanıyoruz. Ürettiğimiz bütün çalışmalarımızın kültür dağarcığımız ve farkındalık bilincimiz ile toplum düzenine verdiğimiz cevaplar olduğunu düşünüyoruz.

En zorlu yaratım aşaması ve özgünlüğün; yaratıcı ve etkili hikaye anlatma ögelerini barındırması gerektiğine inanıyor, bıraktığımız ayak izinin kalıcı olacağına olan inançla tasarlıyoruz!

All You Need Is Love*

*The Beatles, Magical Mystery Tour (1967)

İlham almak için müziği hayatımızdan eksik etmiyoruz. Bir dünya şarkı ‘InspirationList of the workshop’ listesiyle Spotify’da! Çalma listemize kulak kabartın, ritme kendinizi kaptırın ve en önemlisi; müziği hayatınızdan ve ruhunuzdan hiç uzak tutmayın!